Na czwartkowe spotkanie sprzedane zostały już wszystkie bilety, czyli ok. 8000. Wejściówki z pierwszej transzy rozeszły się w ciągu zaledwie dwóch dni. W poniedziałek do sprzedaży trafiła dodatkowa pula 500 biletów, które znalazły nabywców po trzech dniach. Do Wrocławia przyjedzie także grupa około 500 kibiców Dundee.

Reklama

"Zadaniem policji będzie nie tylko zabezpieczenie terenu wokół stadionu, ale też przygotowanie ruchu drogowego oraz monitorowanie ruchu kibiców w drodze na mecz i bezpośrednio po spotkaniu" - wyjaśnił Petrykowski.

Drużyna Dundee w stolicy Dolnego Śląska pojawi się dopiero w środę około godz. 14. O godz. 18 zespół przeprowadzi trening na stadionie przy ul. Oporowskiej. Mecz rozpocznie się w czwartek o godz. 16.45. Rewanż odbędzie się tydzień później o godz. 20.45.

Wrocławianie grali już z Dundee Utd. w pierwszej rundzie Pucharu UEFA w sezonie 1980/81. Trenerem Śląska był wtedy, podbniej jak obecnie, Orest Lenczyk, a jego podopieczni zremisowali u siebie 0:0, by na wyjeździe przegrać 2:7.