Dziennik Gazeta Prawana logo

Szczęsny wiele ryzykował. Mógł się zbłaźnić. Zobacz wideo

2 listopada 2011, 11:32
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Szczęsny wiele ryzykował. Mógł się zbłaźnić. Zobacz wideo
Newspix
Polski bramkarz w meczu z Ligi Mistrzów przeciwko Olympique Marsylia zachował czyste konto. Jego Arsenal zremisował 0:0. Jednak kibice "Kanonierów" na chwilę zamarli, gdy Wojciech Szczęsny postanowił popisać się dryblingiem w swoim polu karnym.

http://www.youtube.com/watch?v=eo1r43Wy0nY

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Własne
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj