W 28. minucie goście prowadzili 2:0 po bramkach Algierczyka Rafika Djebboura i Francuza Francois Modesto. Jednak końcówka spotkania była emocjonująca. W 77. minucie kontaktową bramkę dla Arisu zdobył rezerwowy Kolumbijczyk Juan Toja. Wkrótce potem prowadzenie Olympiakosu podwyższył Kameruńczyk Jean Makoun, ale w 84. minucie drugiego gola dla drużyny Probierza strzelił Francuz Ricardo Faty.

W tabeli greckiej ekstraklasy Aris zajmuje 12. miejsce, mając cztery punkty (cztery remisy, trzy porażki). Olympiakos jest liderem z dorobkiem 17 punktów.

Probierz, który jeszcze kilka dni temu prowadził piłkarzy ŁKS Łódź, został trenerem Arisu w piątek. Tego dnia podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2012 roku, z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Zastąpił zwolnionego we wtorek Sakisa Tsiolisa.

Ostatnim polskim szkoleniowcem w greckiej lidze był Henryk Kasperczak, który od 17 listopada 2010 do 18 marca 2011 roku pracował w Kavali. Wcześniej tamtejsze kluby prowadzili m.in. Kazimierz Górski i Jacek Gmoch.