Dziennik Gazeta Prawana logo

Piłkarskie gwiazdy będą grać w Indiach

15 stycznia 2012, 10:50
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Hernan Crespo
Hernan Crespo/Newspix
Byłe gwiazdy futbolu, między innymi kapitan reprezentacji Włoch Fabio Cannavaro, Francuz Robert Pires oraz Argentyńczyk Hernan Crespo będą występować w Indiach. Rozgrywki ekstraklasy z udziałem sześciu zespołów rozpoczną się 25 lutego.

Szefowie ligi w Indiach liczą na to, że znane nazwiska przyciągną na stadiony fanów, a piłka nożna zacznie się cieszyć większą popularnością.

Oprócz mistrza świata z 2006 roku Cannavaro, który zakończył karierę w lipcu i w ostatnich miesiącach był trenerem-asystentem Czecha Ivana Haska w Dubaju, nad Gangesem występować też będą Anglik Robbie Fowler i Nigeryjczyk Jay-Jay Okocha. 

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj