Piłkarze Auxerre kontynuują złą passę. W lidze po serii porażek czeka ich walka o utrzymanie, a teraz odpadli z Pucharu Francji w starciu z drugoligowym Chateauroux. Dudka zdobył gola w 78. minucie, ustalając wynik meczu.

W innym spotkaniu drużyna Bordeaux miała na wyjeździe spore problemy z występującym w trzeciej lidze US Creteil-Lusitanos. Po regulaminowym czasie było 1:1, a po dogrywce 2:2. Faworyzowani goście lepiej wykonywali jednak rzuty karne (4:3). Do 81. minuty w drużynie Girondins wystąpił Obraniak, który w styczniu trafił do tego klubu z OSC Lille.

Była drużyna Obraniaka również awansowała do kolejnej rundy. W spotkaniu czwartoligowego AFC Compiegne z Lille (0:1 po dogrywce) napastnik gości Ireneusz Jeleń grał do 85. minuty. Obrońcy Pucharu Francji i aktualni mistrzowie kraju zwycięską bramkę zdobyli dopiero w 114. minucie, po strzale Bruno Gianniego.