Dziennik Gazeta Prawana logo

Była kochanka Ronaldo twierdzi, że Balotelli jest od niego lepszy w łóżku

8 marca 2012, 10:50
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Raffaella Fico
Raffaella Fico/Newspix
Sportowej klasy i Cristiano Ronaldo i Mario Balotelliego nie ma co porównywać. Portugalczyk bije Włocha na głowę. Jednak w łóżku to piłkarz Manchesteru City jest lepszym kochankiem. Tak przynajmniej twierdzi była kochanka gwiazdy Realu Madryt Raffaella Fico.

Piękna Raffaella kiedyś była związana z Ronaldo. Teraz łączy ją gorący romans z Balotellim. 

Fico na łamach dziennika "La Gazzetta dello Sport" porównała seksualne możliwości obu piłkarzy. Według niej Portugalczyk jest na tym polu dużo gorszy od jej obecnego partnera.

http://www.youtube.com/watch?v=NMv77tZV9l8

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło YouTube
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj