W barwach amerykańskiej drużyny Beckham spędził sześć sezonów. 1 grudnia czeka go jeszcze finał Major League Soccer z Houston Dynamo. Wtedy angielski pomocnik po raz ostatni założy koszulkę aktualnego mistrza MLS.

Reklama

Jestem pewien, że David może jeszcze z powodzeniem występowac w Premier League. Nie rozmawiałem o tym jeszcze z prezesem, ale na pewno to rozważymy. Beckham byłby wciąż ważnym ogniwem każdego zespołu. Sama jego obecność, dzielenie się doświadczeniem z treningów, to duża zaleta - powiedział Redknapp, który objął posadę trenera londyńczyków w sobotę.

W ubiegłym roku szkoleniowiec próbował sprowadzić Anglika do Tottenhamu Hotspur, który wówczas prowadził. Beckham uczestniczył jednak tylko w treningach drużyny z północnego Londynu, bowiem wciąż obowiązywał go kontrakt z LA Galaxy.

Zespół QPR zajmuje ostatnie miejsce w tabeli angielskiej ekstraklasy z dorobkiem czterech punktów. W 13 rozegranych dotychczas kolejkach ani razu nie odniósł zwycięstwa. Dlatego w piątek zwolniono walijskiego trenera Marka Hughesa, a dzień później jego następcą ogłoszono Redknappa.