Grupa A - Belgia, Chorwacja, Macedonia, Serbia, Szkocja, Walia

W piątek rozegrane zostaną trzy spotkania w tym dwa klasyki: Chorwacja-Serbia i Szkocja-Walia. W trzecim meczu Macedonia podejmie Belgię.
We wtorek Walia zagra z Chorwacją, Serbia ze Szkocją i Belgia z Macedonią.
Po czterech seriach spotkań Belgowie mają 10 punktów, podobnie jak Chorwaci. Serbia i Macedonia zdobyły po cztery punkty. Na końcu drużyny z wysp brytyjskich: Walia z trzema punktami i Szkocja z dwoma.

Reklama

Grupa B - Armenia, Bułgaria, Czechy, Dania, Malta, Włochy

W piątek Bułgaria zagra z Maltą i Czechy z Danią. We wtorek trzy mecze: Armenia-Czechy, Dania-Bułgaria i Malta-Włochy.
W tabeli prowadzą Włosi - (10. pkt / w czterech meczach), przed Bułgarią (6/4), Czechami (5/3), Armenią (3/3), Danią (2/3) i Maltą (0/3).
Grupa C - Austria, Irlandia, Kazachstan, Niemcy, Szwecja, Wyspy Owcze

W piątek zagrają Kazachstan z Niemcami, Austria z Wyspami Owczymi i Szwecja z Irlandią. We wtorek Irlandia z Austrią i Niemcy z Kazachstanem.
W tabeli na czele są Niemcy (10/4), przed Szwecją (7/3), Irlandią (6/3), Austrią (4/3), Kazachstanem (1/4) i Wyspami Owczymi (0/3).
Grupa D - Andora, Estonia, Holandia, Rumunia, Turcja, Węgry

W piątek i we wtorek zaplanowano po trzy spotkania. Najpierw Andora-Turcja, Węgry-Rumunia, Holandia-Estonia, a później Estonia-Andora, Holandia-Rumunia i Turcja-Węgry.
Liderem grupy z kompletem zwycięstw jest Holandia (12/4). Dalej w tabeli są: Węgry (9/4), Rumunia (9/4), Turcja (3/4), Estonia (3/4) i Andora (0/4).
Grupa E - Albania, Cypr, Islandia, Norwegia, Słowenia, Szwajcaria

W tej grupie odbędą się tylko trzy mecze. W piątek Słowenia zagra z Islandią, a Norwegia z Albanią. W sobotę Cypr podejmie Szwajcarię.
W tabeli prowadzi Szwajcaria (10/4), przed Norwegią (7/4), Albanią (6/4), Islandią (6/4), Słowenią (3/4) i Cyprem (3/4).
Reklama

Grupa F - Azerbejdżan, Irlandia Północna, Izrael, Luksemburg, Portugalia, Rosja

W piątek Izrael zagra z Portugalią, Irlandia Północna z Rosją i Luksemburg z Azerbejdżanem. We wtorek Irlandia Północna podejmie Izrael, a Azerbejdżan Portugalię.
Rosja z kompletem punktów i bez straty gola prowadzi (12/4) wyprzedza Izrael (7/4), Portugalię (7/4), Irlandię Północną (3/4), Azerbejdżan (2/4) i Luksemburg (1/4).
Reklama

Grupa G - Bośnia i Hercegowina, Grecja, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Słowacja

W tej grupie także tylko trzy spotkania i wszystkie w piątek: Liechtenstein-Łotwa, Słowacja-Litwa i Bośnia i Hercegowina-Grecja.
W tabeli prowadzi Bośnia i Hercegowina (10/4), przed Grecją (10/4), Słowacją (7/4), Litwą (4/4), Łotwą (3/4) i Liechtensteinem (0/4).
Grupa H - Anglia, Czarnogóra, Mołdawia, Polska, San Marino, Ukraina

W "polskiej" grupie rozegranych zostanie sześć spotkań. W piątek Polska zmierzy się z Ukrainą, Mołdawia z Czarnogórą i San Marino z Anglią. W piątek Polacy zagrają z San Marino, Czarnogóra z Anglią i Ukraina z Mołdawią.
W tabeli na czele jest Czarnogóra (10/4), przed Anglią (8/4), Polską (5/3), Mołdawią (4/4), Ukrainą (2/3) i San Marino (0/4).
Grupa I - Białoruś, Finlandia, Francja, Gruzja, Hiszpania

W piątek Hiszpania zagra z Finlandią, a Francja z Gruzją. We wtorek jeden mecz, ale za to szlagier Francja-Hiszpania.
W tabeli prowadzą mistrzowie świata i Europy - Hiszpanie (7/3). Na drugim miejscu Francja (7/3), a dalej: Gruzja (4/4), Białoruś (3/4) i Finlandia (1/2).