Bramka: Saganowski 32, 44
Śląsk: Gikiewicz - Socha (84. Ostrowski), Kowalczyk, Wasiluk, Pawelec - Kaźmierczak (53. Gikiewicz), Stevanović - Sobota, Mila, Ćwielong - Mouloungui (46. Cetnarski)
Legia: Skaba - Jędrzejczyk, Jodłowiec, Astiz, Suler, Vrdoljak, Furman, Kucharczyk, Brzyski (85. Jagiełło), Saganowski (77. Łukasik) - Dwaliszwili

Koniec meczu:

90+3. min. - Gikiewicz końcami palców broni strzał głową Dwaliszwiliego

90+2. min. - Szarża Kucharczyka przerwana tuż przed polem karnym

90. min. - Cetnarski uderza na bramkę Skaby. Golkiper Legii pewnie łapie piłkę

89. min. - Legioniści długo utrzymują się przy piłce i w kontrolują to co dzieje się na boisku

85. min. - Zmiana w Legii. Jagiełło wchodzi za Brzyskiego

84. min. - Ostrowski zmienia Sochę

83. min. - Sobota próbował technicznym strzał umieścić piłkę w bramce Skaby. Futbolówka jednak przeleciała nad poprzeczką

82. min. - Obrońcy Śląska przecinają podanie Brzyskiego wzdłuż bramki Gikiewicza

79. min. - Rzut rożny dla Legii. Wasiluk wybija piłkę po wrzutce Brzyskiego

77. min. - Łukasik zmienia Saganowskiego

76. min. - Rzut rożny dla Śląska. Dwaliszwli wybija piłkę poza pole karne

75. min. - Jodłowiec powstrzymuje Gikiewicza

74. min. - Stevanovic na spalonym

73. min. - Socha po faulu na Brzyskim ukarany żółtą karką

72. min. - Kontra Legii kończy się złym podaniem Saganowskiego

71. min. - Rzut rożny dla Śląska. Kucharczyk wygrywa pojedynek główkowy z Gikiewiczem

70. min. - Piękna akcja Śląska. Socha wyłożył piłkę Sobocie, a ten uderza obok słupka

69. min. - Kowalczyk powstrzymuje Saganowskiego

68. min. - Rzut wony dla Śląska. Wrzutka Mili i piłkę głową na 13. metrze wybija Jędrzejczyk

67. min. - Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowanie Furmana, ale Jędrzejczyk nie sięga piłki głową

65. min. - Rzut karny dla Śląska. Po dośrodkowaniu Mili piłkę głową wybija Astiz

64. min. - Wasiluk ukarany żółtą kartką

62. min. - Kucharczyk złapany na spalonym

61.min. - Dwaliszwili obrócił się z obrońcą na plecach. Gruzin uderzył z 17. metrów wprost w ręce bramkarza

59. min. - Rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie Furmana i Jędrzejczyk uderza głową nad poprzeczką

57. min. - Vrdoljak przecina prostopadłe podanie Cetnarskiego do Ćwielonga

56. min. - Rzut wolny dla Śląska. Ćwielong uderza głową w środek bramki. Piłkę pewnie łapie Skaba

54. min. - Świetna akcja gospodarzy. Gikiewicz z bliska uderza tuż obok słupka

53. min. - Gikiewicz zmienia Kaźmierczaka

52. min. - Śląsk próbuje atakować, ale Legia na razie łatwo rozbija wszystkie akcje

51. min. - Suler niecelnie podaje do Brzyskiego i piłkę przejmuje Śląsk

50. min. - Ładna akcja legionistów, ale Dwaliszwili był na spalonym

49. min. - Wasiluk przerywa akcję Legii na prawej stronie

47. min. - Żółta kartka dla Vrdoljaka z faul na Ćwielongu

46. min. - W Śląsku jedna zmiana. Mouloungui opuścił murawę, a jego miejsce zajął Cetnarski

Newspix / SEBASTIAN BOROWSKI

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Rzut wolny dla Śląska. Słabe dośrodkowanie Mili i legioniści wybijają piłkę

44. min. - GOL! Brzyski wrzuca piłkę w pole karne. Małe zamieszanie w którym najszybciej odnalazł się Saganowski i z bliska strzela drugiego gola

43. min. - Szczęście Legii. Skaba ofiarną interwencją ratuje swój zespół przed stratą gola

42. min. - Suler na spalonym

41. min. - Astiz wygrywa pojedynek biegowy z Moulounguim

39. min. - Sobota opanował piłkę na ósmy metrze, ale uderzył obok słupka ramki Skaby

38. min. - Dwaliszwili posyła piłkę wysoko nad bramką lŚląska

37. min. - Rzut rożny dla Legii. Złe dośrodkowanie Brzyskiego

35. min. - Gikiewicz broni strzał Saganowskiego

34. min. - Kontra Legii kończy się fatalnym podaniem Dwaliszwiliego do Brzyskiego

32. min. - GOL! Kucharczyk dograł z prawej strony piłkę na piąty metr, a Saganowski z bliska wpakował ją do siatki

31. min. - Dalekie podanie w kierunku Saganowskiego, ale legionista by na spalonym

30. min. - Suler wślizgiem przerywa szarżę Soboty

28. min. - Dośrodkowanie Sulera blokują zawodnicy Śląska

25. min. - Mouloungui z dystansu strzela prosto w Skabę

24. min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kaźmierczak uderza głową obok słupka

23. min. - Legia przejęła piłkę na środku boiska. Szybka akcja w której zabrakło celnego podania w polu karnym gospodarzy

22. min. - Kowalczyk powstrzymuje przed polem karnym Kuchaczyka

20. min. - Furman uderzał z rzutu wolnego z około 40. metrów. Strzał był słaby i Gikiewicz z łatwością złapał piłkę

18. min. - Groźna akcja Legii. Obrońcy Śląska z trudem wybili piłkę sprzed swojej bramki

16. min. - Gra głównie toczy się w środkowej strefie boiska

14. min. - Mila zagrywa długą piłkę do Soboty, ale ten jest na spalonym

12. min. - Po rzucie rożnym Jędrzejczyk uderza głową nad poprzeczką

11. min. - Kucharczyk marnuje doskonałą okazję. Z ośmiu metrów trafia w Gikiewicza

10. min. - Jedna i druga drużyna nie potrafi na razie uporządkować swojej gry. Mnożą się straty i niecelne podania

7. min. - Vrdoljak odbiera piłkę na środku ka, ale po chwili łatwo ją traci

5. min. - Astiz przerywa kontrę Śląska

4. min. - Kaźmierczak strzela daleko obok słupka

3. min. - Kowalczyk uprzedza Dwaliszwiliego i głową podaje do swojego bramkarza

2. min. - Długie zagranie do Saganowskiego, ale napastnik Legii na spalonym

1. min. - Przechwyt Furmana na środku boiska i faul na legioniście

Początek meczu: Rozpoczęli gospodarze