Dziennik Gazeta Prawana logo

Ludovic Obraniak zagra w lidze tureckiej

15 stycznia 2015, 07:45
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Ludovic Obraniak
Ludovic Obraniak/Newspix
Ludovic Obraniak zagra w lidze tureckiej. Były reprezentant Polski jest już zawodnikiem szesnastej drużyny ekstraklasy Caykur Rizespor Kulubu.

Został wypożyczony do końca sezonu z Werderu Brema.

Obraniak jest zawodnikiem niemieckiego zespołu od stycznia ubiegłego roku. W barwach klubu z Bremy rozegrał 13 oficjalnych spotkań, z czego jesienią tylko dwa. Strzelił dla Werderu jedną bramkę.

W reprezentacji Polski Obraniak wystąpił 34 razy, zdobył sześć goli.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj