Dziennik Gazeta Prawana logo

Kadra Adama Nawałki zagra w Dzień Dziecka z Holandią

19 stycznia 2016, 15:00
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Adam Nawałka
Adam Nawałka/Agencja Gazeta
Piłkarska reprezentacja Polski zagra towarzyski z Holandią. Mecz odbędzie się 1 czerwca w Gdańsku. Będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów kadry Adama Nawałki przed Euro 2016. Ostatni mecz kontrolny Polacy rozegrają 6 czerwca z Litwą w Krakowie.

Wcześniej - 23 marca nasi piłkarze zmierzą się w towarzyskim spotkaniu Serbią w Poznaniu, a trzy dni później zagrają z Finlandią we Wrocławiu (początkowo ten mecz miał być rozegrany w Krakowie).

Pierwszy mecz w mistrzostwach Europy nasz zespół rozegra 12 czerwca z Irlandią Północną w Nicei. 16 czerwca spotkanie z Niemcami, a 21 czerwca - z Ukrainą.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj