Dziennik Gazeta Prawana logo

Krychowiak opuszcza Moskwę, ale nie wyjeżdża z Rosji

1 sierpnia 2021, 17:04
[aktualizacja 1 sierpnia 2021, 17:04]
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Grzegorz Krychowiak
<p>Grzegorz Krychowiak</p>/shutterstock
Grzegorz Krychowiak przenosi się z Lokomotiwu Moskwa do FK Krasnodar - poinformował nowy klub Polaka.

 – poinformował na Twitterze FK Krasnodar.

Krychowiak grał w przeszłości m.in. w Girondins Bordeaux, Stade Reims i Sevilli, skąd po mistrzostwach Europy w 2016 roku za ok. 30 mln euro trafił do PSG.

W paryskim zespole nie zdołał jednak wywalczyć miejsca w podstawowym składzie i krótko po rozpoczęciu poprzedniego sezonu został na rok wypożyczony do angielskiego West Bromwich Albion, z którym spadł z ekstraklasy. Potem trafił do Lokomotiwu Moskwa.

W drużynie narodowej Krychowiak wystąpił dotychczas 82-krotnie i zdobył cztery bramki.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X.com / d.Twitter
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj