Dziennik Gazeta Prawana logo

Beckham przez pół roku nie usiądzie za kierownicą. Sąd nie miał litości dla byłego piłkarza

9 maja 2019, 18:03
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
David Beckham
David Beckham/Shutterstock
Londyński sąd nałożył na Davida Beckhama, znakomitego w przeszłości piłkarza reprezentacji Anglii, sześciomiesięczny zakaz prowadzenia pojazdów za korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy.

44-letni Beckham, były piłkarz m.in. Manchesteru United, Realu Madryt i Los Angeles Galaxy, potwierdził informację o zdarzeniu, które miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku, gdy jechał samochodem w centrum Londynu.

Beckham został również ukarany grzywną w wysokości 750 funtów i zapłacił 100 funtów kosztów sądowych.

W reprezentacji Anglii Beckham rozegrał 115 meczów w latach 1996-2009, zdobywając 17 bramek.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj