W bardzo dobrym nastroju był Tomasz Kuszczak. Piłkarz Manchesteru United grał zagrał ostatnio kilka świetnych meczów i, co najważniejsze, nie wpuścił w nich nawet jednego gola. "Bardzo się cieszę, że dostałem szansę pokazania się w lidze angielskiej i w Lidze Mistrzów. A o to właśnie chodzi, bo przecież celem każdego piłkarza jest gra. Czuję się fenomenalnie i mam nadzieję, że taka sytuacja będzie trwać jak najdłużej. Te mecze pokazały chyba, że jestem w bardzo dobrej formie." - powiedział golkiper mistrza Anglii.

W zajęciach wzięło udział 21 piłkarzy. Nie trenował Kamil Kosowski. Powracający do kadry po rocznej przerwie piłkarz Wisły Kraków dostał wolne, bo narzekał na lekki uraz po ostatnim meczu ligowym. Z kolei Euzebiusz Smolarek (Racing Santander) i Przemysław Kaźmierczak (FC Porto) w niedzielę wieczorem rozgrywali mecze ligowe i do Wronek dotarli już w trakcie treningu. Obaj zmęczeni podróżą udali się do swoich pokoi.

We wtorek kadrowicze mają zaplanowane dwa treningi. O godz. 12.00 odbędzie się konferencja prasowa z udziałem selekcjonera Leo Beenhakkera i piłkarzy.