3:1 Drogba 105 min.
3:2 Babel 117. min

Chelsea Londyn: Cech - Essien, Carvalho, Terry, A. Cole - J. Cole, Ballack, Makelele, Lampard, Kalou (69. Malouda) - Drogba

Liverpool FC: Reina - Arbeloa, Carragher, Skrtel (22. Hyypia), Riise - Kuyt, Alonso, Gerrard, Mascherano, Benayoun (78. Pennant) - Torres (99. Babel)

121. min. .... Koniec! Chelsea w finale Ligi Mistzrów! Piękny mecz na Stamford Bridge!

120. min. Dośrodkowanie Gerrarda zablokowane przez Ashelya Cole'a. Sędzia dolicza minutę...

118. min. Scheczenko wchodzi za Lamparda. Chelsea zyskuje cenne sekundy...

117. min. GOOOOL! Babel z 30-metrów! Liverpool wraca do gry!

113. min. Chyba nic tu już się nie zmieni. Chelsea bardzo mądrze długo utrzymuje się przy piłce. Piłkarzy Bezniteza stać teraz tylko na faule.

108. min. Liverpool robi, co może, ale kto tu ma strzelać, skoro na ławce siedzi już Torres. Hyppia? Riise? Mascherano?

105. min. Koniec pierwszej połowy.

104. min. GOOOOOOL! Drogba! Świetne dogranie Anelki i Drogba dopełnia tylko formalności.

To już jest koniec, chociaż mecz Bayernu z Getafe pokazuje, że wierzyć trzeba do końca.

99. min. Zmiana w Liverpoolu. Za Torresa wchodzi Babel.

98. min. Do piłki podchodzi Lampard.... GOOOOOL! Piłka ląduje w lewym rogu bramki, Reina w prawym.

96. min. Rzut karny dla Chelsea! Hyypia fauluje Ballacka.

94. min. Goooool! Essien! Nie! Jednak nie ma gola! Zdaniem liniowego był spalony. Znakomita decyzja arbitra.

93. min. Rzut rożny dla gości. Tuż obok słupka główkuje Hyppia.

90. min + 2. Koniec. Tak jak przed rokiem mamy dogrywkę.

90 min. Sędzia dolicza dwie minuty.

89. min. Jedna z ostatnich szans dla gospodarzy w regulaminowym czasie gry. Spod linii środkowej wrzuca Ashley Cole, ale defensorzy Liverpoolu wybijają piłkę.

85. min. Mascherano tak ratował piłkę przed wyjściem na aut w środkowej strefie boiska, że... ta ostatecznie wychodzi za linię końcowa - rzut rożny dla Chelsea.

81. min. Pennant, który w między czasie pojawił się na boisku, dośrodkowuje z prawego skrzydła. Piłkę pewnie chwyta Cech.

76. min. Popis umiejętności Essiena. Rozpędzony pomocnik mija niczym tyczki kilku rywali, wpada w pole karne, ale strzela w boczną siatkę. Przed tą akcją Chelsea przez dobre dwie minuty nie pozwoliła rywalom nawet dotknąć piłki.

69. min. Za zmęczonego Kalou wchodzi Malouda.

65. min. Sędzia nie odgwizduje ewidentnej ręki Terry'ego centymetry przed polem karnym Chelsea.

62. min. Goooooooooool! 1:1! Po fantastycznej akcji Benayouna Torres przywraca nadzieję Liverpoolowi! Mecz zaczyna się od nowa.

57. min. Liverpool jest zupełnie bezradny. Goście uparcie próbują przebić się środkiem pola, ale ich akcję są rozbijane przez dziś bezbłędnych - Makelele, Lamparda i Ballacka.

53. min. Koronkowa akcja gospodarzy. Spod narożnika pola karnego wrzuca Drogba, piłkę głową zgrywa przed pole karne Ballack, ale strzał Lamparda broni Reina.

47. min. Liverpool mógł znakomicie rozpocząć drugą połowę. Sprytny strzał Kuyta z pięciu metrów instynktownie obronił jednak Cech.

45. min. Koniec pierwszej połowy.

41. min. Zółta kartka dla Alonso za faul na Kalou i wolny z 27. metrów. Ballack.... tuż obok bramki.

33. min. Goooool! Kalou pędzi lewym skrzydłem na bramkę Reiny. Strzela. Hiszpan wybija piłkę przed siebie. Dopada do niej Drogba, który z całej siły strzela tuż obok słupka. O ile przy pierwszym strzale do Reiny nie można mieć zastrzeżeń, do przy dobitce w "krótki słupek" bramkarz Liverpoolu powinien zachować się lepiej.

26. min. Piłkarze Chelsea chyba założyli się o to, kto powtórzy wyczyn Paula Scholesa. Tym razem z dystansu strzelał Ballack. Wprost w Reinę.

22. min. Wymuszona zmiana w Liverpoolu. W miejsce Skrela, która nabawił się urazu w starciu z Drogbą, wchodzi Hyypia.

21. min. Z 35-metrów potężnie huknął Essien. Piłka ląduje w rękach Reiny.

19. min. Powinno być 1:0 dla gospodarzy. Droga w sytuacji "sam na sam" z Reina strzelił obok słupka. Gdyby widział nadbiegającego z prawej strony pola karnego Joe Cole'a...

15. min. Rzut wolny dla "The Reds". Do piłki podchodzi Riise... Fatalnie. Norweg strzela prosto w mur.

10. min. Pierwsza szansa Liverpoolu. Gerrard zagrał w pole karne do Torresa. Ten próbował lekko podciąć piłkę nad wychodzącym z bramki Cechem, ale bramnkarz Chelsea nie dał się zaskoczyć.

8. min. Obydwie drużyny grają na razie bardzo ostrożnie, rzadko decydując się na ataki większą ilością graczy. Nikt nie chce popełnić błędu.

5. min. Pierwszą groźną akcję przeprowadziła Chelsea. Bardzo dobrze z dystansu strzelał Drogba. Reina z najwyższym trudem wybił piłkę na rzut rożny.