Z dnia na dzień cena za tego utalentowanego zawodnika idzie w górę. Chętnie w swoich szeregach widziałyby go Lech Poznań i Cracovia, ale podobno najbliżej pozyskania jest Wisła Kraków.
Mistrz Polski oferuje za tego zawodnika kwotę bliską 2 milionów złotych - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". Zobacz na kogo Wisła chce wydać tyle pieniędzy>>>
Dotychczas najdroższym piłkarzem, jaki trafił z II ligi piłkarskiej do ekstraklasy był Marcin Klatt, który trzy lata temu przeszedł z Kujawiaka Włocławek do Legii Warszawa za 300 tysięcy euro. Teraz jednak rekordzistą może zostać 19-letni Robert Lewandowski, król strzelców II ligi.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Powiązane
Reklama
Reklama
Reklama