1. Carlos Tevez
Porzucił Manchester United i przeniósł się do... lokalnego rywala, City. Takich rzeczy kibice nie wybaczają. Tevez wciąż powtarzał, że nikt w United go nie doceniał. Odszedł z legendarnego klubu, żeby pobierać ogrome wynagrodzenie u arabskich szejków, właścicieli City.

2. Sol Campbell
Kibice Tottenhamu nazywają go judaszem. Wybrał kasę i przeszedł do największego wroga "Kogutów" - Arsenalu Londyn. Na transferze Campbella Tottenham nie zarobił nawet grosza! W dodatku przez długi czas Campbell zapewniał fanów, że może odejść wszędzie, tylko nie do Arsenalu...

3. Pierre van Hooijdonk
Władze Nottingham Forest zaproponowały mu dużą podwyżkę - miałby zarabiać 7 tysięcy funtów tygodniowo. To było jednak dla niego za mało. "Bezdomny by się ucieszył, ale nie ja" - wypalił piłkarz.

4. Ashley Cole
Wystarczy napisać, że kibice mówią na tego piłkarza "Cashley". Zdradził Arsenal dla Chelsea, wybierając podwyżkę 40 tys. funtów tygodniowo.

5. Winston Bogarde
Zagrał w Chelsea w... jedenastu meczach przez cztery lata gry! Zarobił za to osiem milionów funtów. Nabierał działaczy za każdym razem, kiedy chcieli go sprzedać. I - jako piłkarski nierób - naprawdę długo utrzymał się w składzie The Blues.