Fredrikstad - Lech Poznań 1:6 (0:3)
Bramki: J.Wilk (10'), M. Arboleda (22', 25') C. Borges (48') , R. Lewandowski (51'), S. Peszko (54'), T. Bandrowski (56')

Polonia Warszawa - NAC Breda 0:1 (0:1)
Bramka: K. Kwakman (40')

Broendby - Legia Warszawa 1:1 (0:1)
Bramki: M.Iwański (40' - karny) , Farnerud (73' - karny)

I połowa:

Początek spotkania. Zaczynają gospodarze, ale szybko tracą piłkę. Z autu zaczyna Rzeźniczak. Chwilę później Jallow biegnie z piłka w kierunku bramki Muchy, ale powstrzymuje go Szala.

5. minuta i okazję do oddania strzału ma Mięciel. Legionista jednak zamiast strzelać, zastanawia się nad podaniem i... nici z ładnej akcji.

14. minuta - groźna akcja pod bramką Legii. Sam na sam z Muchą znalazł się Farnerud, ale legionista ofiarnie obronił. Tylko rzut rożny dla Broendby.

18. minuta - kontra Broendby. Najpierw uderza Farnerud, ale Mucha daje radę obronić. Dobitki próbuje Jonsson, którego powtrzymuje Astiz.

Gospodarze stwarzają o wiele więcej dogodnych sytuacji. Legia gra chaotycznie, nie potrafi zagrozić bramce rywali.

29. minuta - kuriozalna sytuacja pod bramką Legii. Korn-Dehli był dwa metry przed Muchą, który mógł już niewiele zrobić i... posłał piłke ponad poprzeczką!!

39. minuta - karny dla Legii!! Szałachowski faulowany w polu karnym. Maciej Iwański nie ma problemów z wykorzystaniem "jedenastki". Legia prowadzi od 40. minuty 1:0.

Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy. Śmiało można stwierdzić, że Legia ma dużo szczęścia. No i Muchę, który broni rewelacyjnie.

II połowa:

Początek drugiej połowy znów chaotyczna gra Legii. 67. minuta - znów fantastyczna obrona Muchy. Bramkarz Legii dokonuje dziś prawdziwych cudów!

71. minuta - rzut karny dla gospodarzy po faulu Rzeźniczaka. Mucha broni dziś świetnie, ale tym razem nie dał rady. 73. minuta, Farnerud i 1:1.

79. minuta - rzut wolny dla Legii. Szałachowski ma przed sobą pustą bramkę i... pudłuje!! Chwilę później znów fantastyczną obroną popisuje się Mucha. Pomaga mu w tym poprzeczka.

83. minuta - Astiz ma skurcze łyski i schodzi z boiska. W jego miejsce wchodzi Jędrzejczyk.

90. minuta - Jallow uderza głową, blokuje go Kiełbowicz. Skutecznie. Jednak legionista pada na murawę i musi być zniesiony z boiska. Po chwili jednak z gryasem na twarzy wraca, bo warszawska drużyna wyczerpała już limit zmian.

Pięć minut po regulaminowym czasie gry sędzia kończy mecz.

Broendby: Andersen - von Schlebrugge, Holmen, Nilson, Farnerud, Jonsson (61' - M.Rasmussen), T.Rasmussen, Jallow, Krohn-Dehli (84' - Kristiansen), Bischoff (37' - Randrup), Jensen.

Legia: Mucha - Rzeźniczak, Szala, Astiz (83' - Jędrzejczyk), Kiełbowicz - Giza (76' - Borysiuk), Iwański - Radovic (67' - Rybus), Roger, Szałachowski - Mięciel