Bramki: Sebastian Olszar (13.), P. Gamla (68.) - Marcin Wodecki (51.)

Bramka: Sebastian Szałachowski (19.)

Legia: 82. Jan Mucha – 25. Jakub Rzeźniczak, 4. Dickson Choto, 15. Inaki Astiz, 11. Tomasz Kiełbowicz – 32. Miroslav Radović, 7. Piotr Giza, 8. Maciej Iwański, 20. Sebastian Szałachowski, 31. Maciej Rybus – 21. Marcin Mięciel

Polonia Bytom: 12. Juraj Balaz – 8. Peter Hricko, 2. Lukas Killar, 14. Adrian Klepczyński, 18. David Kotorys – 7. Mirolsav Barcik, 21. Szymon Sawala, 24. Rafał Grzyb, 17. Piotr Tomasik – 19. Marek Bazik – 10. Grzegorz Podstawek

I połowa:

Przed meczem kibice Legii uczczą minutą ciszy pamięć Kaziemierza Deyny. Na stadionie pojawili się Antoni Trzaskowski, Andrzej Strejlau, Stefan Szczepłek i Edmund Zientara. Spotkanie poprowadzi japońska para arbitrów.

6 sekunda i Polonia Bytom przed pierwszą szansą na 1:0. Na szczęście dla gospodarzy akcję Tomasika uprzedził Mucha. Legioniści dali się zepchnąć na swoją połowę i muszą się bronić przed stratą bramki.

Do akcji ruszają legioniści, lewym skrzydłem starał się przedrzeć pod bramkę gości Rybus, ale jego dośrodkowanie było niedkładne. Podobną akcję Rybus podjał w 3. minucie, wówczas dośrodkowanie się udało, ale wchodzący w pole Mięciel został skutecznie zablokowany przez defensora Polonii.

Piłkarze muszą uważać na faule, wszyscy bowiem pamiętają, że Japończyk lubi sięgać po żółte i czerwone kartoniki. Giza na razie stara się nie zwracać na to uwagę i bezpardonowo zaatakował jednego z piłkarzy z Bytomia.

7 Marcin Mięciel na spalonym. Po fanatystycznym początku Polonii, goście zostali zepchnięci na swoją połowę. Dośrodkowanie Kiełbowicza nie doszło do żadnego z trzech piłkarzy z Legii, którzy stali w polu.

9. minuta - kontratak Polonii, rajd Grzyba zakonczony zupełnie niepotrzebnym podaniem piłki do Bazika, który spudłował z 20 m

10 minuta Maciek Iwański - 20 m przed bramką - i nie strzela, dlaczego???

13 minuta znów Kiełbowicz, ale tym razym zupełnie niecelnie. Roszada w ustawieniu Legii na razie się sprawdza, dobre akcje z boku, na razie jednak nie przynoszą gola.

15 minuta solowy rajd Bazika. Niestety zamiast akcji na bramkę ten posłał piłkę na drugą stronę boiska do wchodzącego na drugie tempo kolegi z ekipy. Efekt strata piłki. Legioniści jednak szybko tracą piłkę i w akcji znów Bazik, który wywalczył rzut rożny. Zagrożenia dla bramki bronionej przez Muchę jednak nie ma.

19 minuta Sebastian Szałachowski gol!!!!!!!!! Pierwsza bramka od ponad 250 minut bez bramki! Legioniści na pewno teraz poczują się jeszcze pewniej na boisku i będą szukali kolejnych szans na podwyższenie wyniku.

20. minuta Szałachowski na fali, wspaniałe podanie do Radovicia. Serba uprzedził jednak Balaż. Polonia rusza do kontrataku. Jak zwykle bardzo ruchliwy Bazik, który zszedł na środek pola. Mięciel odbiera piłkę rywalom i podaje ją do Gizy. Znów rajd po skrzydle, zakończony rzutem rożnym, którym wykonywać będzie Rybus. Piłka przeszła obok Szałachowskiego, dośrodkowanie Iwańskiego wyłapuje Balaz.

25 minuta Rybus symuluje faul, ale Japończycy nie dają się nabrać na takie zagrania. Legionista chyba powinien udać się na nauki do Włochów?

30 minuta rzut rożny dla Polonii Bytom. Ponownie atak nieudany (dośrodkowanie pewnie wybija Choto), z kontrą wychodzi Szałachowski. Ten też jest niedokładny. Poziom meczu wyraźnie spadł. Legia kontroluje przebieg spotkania, a Polonia czeka na ewentualne kontry. Na bramkę szans jednak większych nie ma - Mucha niezagrożony

31 minuta przed szansą na 2:0 Radović. Kąt jednak okazał się zbyt ostry. Pięć minut później kolejna próba Radovicia, tym razem na spalonym

41 minuta Polonia rozpoczyna akcję skrzydłem, Grzyb, Bazik podają między sobą piłki. Na spalonym jednak został złapany Tomasik. Piłkarzom Polonii wciąż brakuje przyspiesznia, sa ok do 30 metra, a potem wielkie nic.

44 minuta szansa na 2:0, ale Rybus potrafi tylko strzelać lewą nogą. Więc piłka zamiast do bramki, poszła obok niej. Od bramki rozpoczną goście. Pierwsza połowa spotkania przedłużona o 1 minutę. Koniec pierwszej połowy - 15 minut przerwy.

2. połowa:

47 minuta Szałachowski jest dziś wyjątkowo dobrze dysponowany. Rajd skrzydłem zakończony fantastycznym dośrodkowanie wprost pod nogi Mięciela. Ten jednak nie wykorzystuje styuacji i piłka dla Polonii.

50. minuta Radoviciowi marzy się dzisiaj bramka. Rajd pod bramkę oddany celnym strzałem na bramkę. Na miejscu jednak dobrze dysponowany Balaz. Polonia trochę uśpiona, a może czeka na kontratak? Pytanie tylko, czy piłkarze z akcją nie zwlekają zbyt długo?

55. minuta Mięciel znów o krok od podwyższenia wyniku na 2:0. Legia wciąż stwarza sobie kolejne sytuacje, ale wynik na tablicy ani drgnie i mamy 1:0. Boisko opuszcza Tomasik, za którego wchodzi Radzewicz.

60 minuta zaczyna Balaz, ale nie jest to najlepszy wykop. Iwański cofa do Choto, a ten do przodu. Piłkę jednak przejmują piłkarze Polonii. Na trybunach doping miesza się z wojną kibiców toczoną z działaczami klubu - tym razem idzie o odrzucone modele flag. Piłkarza natomiast coraz bardziej niedokładni. Polonia Bytom częściej przy piłce, do zagrożenia bramki Muchy potrzeba jednak więcej dokładności

62. minuta Klepczyński podaje do Bazika, a piłka ponad bramką. Polonia coraz częściej dociska na środku. Legia w kontrataku - Mięciel podaje do Rybusa, ten jest na spalonym

66 minuta odważna akcja kombibnacyjna ze skrzydła Polonii, Radzewicz do Podstawka na środek. Podstawek jednak minimalnie minął bramkę. Boisko opuscza Bazik, którego zmieni Trzeciak

67 minut Radović... Czemu nie podał do kolegi, który był na lepszej pozycji. Nadal 1:0

69 minuta rzut rożny na Polonii Bytom. Trzeciak - piłka kończy swój lot na pierwszym obrońcy Legii. Niedokładny wykop legionistów i znów akcja pod bramką Muchy. Piłkarze Polonii jak zawsze - niedokładni.... Piłkarze Polonii wyraźnie przesunęli polę gry, atakują wyżej i częściej zagrażają bramce gospodarzy. Legioniści są podmęczeni. Pierwszy za wygrana daje Radović, którego w 72. minucie zmienia Smoliński, który rozpoczyna od niedokładnego podania do Gizy

73 minuta rzut wolny dla Polonii, sześciu piłkarzy gości i jednen Choto, który oddala zagrożenie spod swojej bramki

81. minuta bardzo dobrze rozegrany kontrakakt Legii. Iwański wprowadził piłkę niemalże pod bramkę gości, akcji na wykoncznie nie wykorzystał Szałachowski. Powtórka sytaucji po dwóch minutach - Szałachowski na czystej pozycji, ale znów niecelnie. To była ostatnia akcja legionisty, którego zmienia Paluchowski

86 minuta Rzeźniczak faulowany. Na szczęście to nic poważnego! Szczególnie, że piłkarz brał udział w kolejnej niesygnalizowanej akcji pod bramką. Zakończonej niecelnym podaniem

90 miunta sędzia przedłużył spotkanie o 3 minuty. Choto faulowany, ale nie schodzi z boiska. Polonia Bytom w ataku. Barcik i Grzyb ponownie niecelni. Mięciel schodzi na minutę przed koncem spotkania - zamiast niego Chinyama. Polonia Bytom wyrzuca z autu na wysokości pola Legii. Barcik wywalczył kolejny aut z drugiej strony połowy boiska.

Akcja - na aucie... Tradycyjnie!! Barcik, Grzyb - wycofanie piłki na połowę Polonii i koniec.