Dziennik Gazeta Prawana logo

Krystian Bielik przejdzie z Legii Warszawa do Arsenalu Londyn

15 stycznia 2015, 12:13
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Krystian Bielik
Krystian Bielik/Newspix
Piłkarz Legii Warszawa Krystian Bielik w najbliższy poniedziałek poleci do Londynu, żeby przejść testy medyczne i podpisać umowę z Arsenalem.

Indywidualne warunki kontraktu zostały ustalone wcześniej, stołeczny klub zarobi na piłkarzu 2 i pół miliona euro. Krystian Bielik ma 17 lat, do Legii trafił w lipcu minionego roku z drużyny juniorów Lecha Poznań, w pierwszym zespole stołecznej ekipy zagrał pięć razy.

Bielik będzie drugim Polakiem w składzie ekipy z Emirates Stadium. 17-latek w Londynie spotka innego byłego legionistę - Wojciecha Szczęsnego.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj