Dziennik Gazeta Prawana logo

Ekstraklasa: Legia sprzedała Orlando Sa do Reading

29 czerwca 2015, 18:16
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Orlando Sa
Orlando Sa/Newspix
Orlando Sa przeszedł z Legii Warszawa do angielskiego Reading FC. Według nieoficjalnych informacji napastnik kosztował około półtora miliona funtów.

Sa grał Legii od lutego 2014 roku. Do Warszawy trafił z cypryjskiego AEL Limassol. W ekstraklasie zagrał 33 meczów, strzelił 14 bramek. W ubiegłym roku Portugalczyk wywalczył mistrzostwo i Puchar Polski. W minionym sezonie został wybrany przez kibiców stołecznego zespołu najlepszym graczem drużyny.

Reading FC w ostatnich rozgrywkach zajęło 19. miejsce w Championship (II liga).

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj