Dziennik Gazeta Prawana logo

Ekstraklasa: Tadeusz Pawłowski trenerem Wisły Kraków

22 grudnia 2015, 18:52
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Tadeusz Pawłowski
Tadeusz Pawłowski/Newspix
Tadeusz Pawłowski został nowym trenerem piłkarzy Wisły Kraków. Szkoleniowiec podpisał z klubem umowę do końca sezonu 2016/2017.

62-letni Pawłowski ostatnio pracował w Śląsku Wrocław (od lutego 2014 roku), skąd został zwolniony na początku grudnia. W Krakowie zastąpi Marcina Broniszewskiego który prowadził „Białą Gwiazdę” w czterech ostatnich ligowych meczach.

Po 21 kolejkach Wisła zajmuje w ekstraklasie trzynaste miejsce z dwoma punktami przewagi nad strefą spadkową.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj