Dziennik Gazeta Prawana logo

Lotto Ekstraklasa: Madej i Hebert zawieszeni na trzy mecze. To kara za bójkę na boisku

15 marca 2017, 21:33
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Łukasz Madej
Łukasz Madej/Newspix
Łukasz Madej ze Śląska Wrocław i Brazylijczyk Hebert z Piasta Gliwice zostali zdyskwalifikowani na trzy mecze - poinformowała Komisja Ligi Ekstraklasy SA. Po piątkowym spotkaniu tych drużyn obaj piłkarze otrzymali czerwone kartki za niesportowe zachowanie.

Po końcowym gwizdku meczu w Gliwicach, wygranego przez gości 4:3, doszło do ostrych przepychanek z udziałem piłkarzy. Sędzia Szymon Marciniak po opanowaniu sytuacji i konsultacji z asystentem ukarał czerwonymi kartkami Madeja i Herberta.

W środę Komisja Ligi poinformowała również, że po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN i zapisem wideo uznała protest Wisły Kraków w sprawie żółtej kartki dla zawodnika tego klubu Ivana Gonzaleza w meczu z Legią Warszawa (0:1). W niedzielnym spotkaniu na Łazienkowskiej Hiszpan został ukarany za rzekomy faul na Miroslavie Radovicu.

- poinformowano w oświadczeniu. 

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj