Było to ostatnie spotkanie Legii podczas amerykańskiego zgrupowania.

Reklama

Podczas tego tygodnia pracowaliśmy bardzo ciężko. Jestem zadowolony z tego, ile piłkarze dali z siebie na treningu. Niektórzy być może właśnie przez to nie byli w stanie dać z siebie dzisiaj tyle, ile by chcieli - powiedział po meczu trener Romeo Jozak cytowany na stronie internetowej Legii.

Za nami bardzo trudne treningi, kilku piłkarzy jest niedysponowanych i w ich miejsce musieli zagrać zmiennicy. Nie było to łatwe, bo graliśmy przeciwko jednej z najlepszych drużyn Ameryki Południowej. Z kilku rzeczy jestem zadowolony. Mieliśmy dzisiaj kilka szans na zdobycie bramki, w których powinniśmy strzelić przynajmniej jedną albo dwie. Stało się jednak inaczej. W pierwszej połowie byliśmy skoncentrowani na nowej taktyce i wyglądało to nieźle, ale popełniliśmy kilka błędów i sytuacja się odwróciła. Patrząc na wszystko szerzej mogę być zadowolony z naszego obozu w Stanach. Przegraliśmy dwa mecze, ale są też pozytywy. Nowi zawodnicy dobrze wkomponowują się w zespół, a naszym celem jest bycie gotowym 9 lutego na ligowy mecz z Zagłębiem - dodał chorwacki szkoleniowiec.

Przed wznowieniem rozgrywek ekstraklasy Legia prowadzi w tabeli ekstraklasy, z dwoma punktami przewagi nad Górnikiem Zabrze, Lechem Poznań i Jagiellonią Białystok.