31 stycznia Haraslin został wypożyczony do Sassuolo Calcio, które w Serie A plasowało się na 15. pozycji. Ta transakcja uwzględniała obowiązek przeprowadzenia w przerwie letniej transferu definitywnego, ale ze względu na pandemię koronawirusa i związanymi z nią problemami ekonomicznymi, włoski klub zwrócił się do Lechii z prośbą o unieważnienie umowy i powrót zawodnika do Gdańska.

Biało-zieloni zgodzili się na te warunki.

Reprezentant Słowacji ma kontrakt z gdańskim zespołem do 30 czerwca 2021 roku. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby Haraslin, jeśli ekstraklasa wznowi rozgrywki, ponownie zagrał w tym sezonie w Lechii.

W barwach Sassuolo niespełna 24-letni skrzydłowy wystąpił w tym roku w jednym spotkaniu – 16 lutego w przegranej 0:1 konfrontacji z Parmą zagrał 13 minut

. Z kolei w rundzie jesiennej Haraslin zanotował w Lechii 18 ligowych meczów, w których zdobył dwie bramki i miał cztery asysty.