Dziennik Gazeta Prawana logo

Ekstraklasa: Kolejny piłkarz odchodzi z Korony

8 maja 2020, 13:32
[aktualizacja 8 maja 2020, 13:32]
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Nemanja Miletic
<p>Nemanja Miletic</p>/Newspix
Nemanja Miletic nie jest już piłkarzem Korony Kielce. Serbski obrońca rozwiązał z klubem kontrakt za porozumieniem stron.

Potwierdziły się wcześniejsze medialne doniesienia, że Miletic nie będzie już reprezentował barw kieleckiego klubu w tym sezonie. 29-letni obrońca do Kielc przyjechał we wrześniu 2019 roku, wcześniej był zawodnikiem Partizana Belgrad.

Obecny sezon był dla Serba bardzo pechowy. Już na początku przygody z Koroną musiał się poddać operacji kolana. Po dojściu do zdrowia zagrał w zwycięskich spotkaniach kielczan z Cracovią i Pogonią Szczecin. Gdy wydawało się, że może być silnym punktem zespołu, podczas zimowych przygotowań znów doznał urazu kolana. Rehabilitacja nie przyniosła efektów i piłkarz znów będzie musiał się poddać operacji.

To kolejny zawodnik, który opuścił Koronę. Wcześniej klub rozwiązał umowy z Ivanem Marquezem i Rodrigo Zalazarem z winy Hiszpana i Urugwajczyka.

Piłkarzem kieleckiej drużyny nie jest już też prawdopodobnie Daniel Dziwniel, który rozwiązał kontrakt z winy klubu. Ale o tym Korona jeszcze nie poinformowała oficjalnie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj