Bramki: 1:0 Tomas Huk (6-głową), 2:0 Patryk Lipski (56), 2:1 Wladen Jurczenko (85-karny).

Słowak Huk zdobył gola po dośrodkowaniu Patryka Lipskiego z rzutu wolnego. Pomocnik do asysty dołożył potem trafienie zza linii pola karnego, wykorzystując błąd obrony rywali przy wyprowadzaniu piłki.

Końcówka była emocjonująca, bo zespół ukraiński pięć minut przed końcem wykorzystał rzut karny i starał się doprowadzić do remisu.

W zespole Piasta zadebiutował 20-letni pomocnik Mateusz Winciersz, pozyskany z trzecioligowego Ruchu Chorzów tuż przed wylotem do Antalyi.

Drużyna trenera Waldemara Fornalika ma się w Turcji zmierzyć także z serbskim Proleterem Nowy Sad.

Gliwiczanie z Zorią grali zimą trzeci raz podczas obozów na tureckim wybrzeżu. Dwa lata temu mecz tych zespołów zakończył się wynikiem 2:0, a podczas przerwy w minionym sezonie było 0:0.

We wtorek z Zorią, podczas zgrupowania w Turcji, zmierzył się w sparingu ekstraklasowy Raków Częstochowa. Skończyło się remisem 2:2.