"Przede wszystkim jesteśmy zadowoleni, że mieliśmy okazję zagrać z tak mocną drużyną. Myślę, że pokazaliśmy się dobrze na tle zespołu z Krasnodaru, który będzie za moment grał w kolejnej rundzie Ligi Europy UEFA. Było kilka fajnych akcji w naszym wykonaniu. Oczywiście, Krasnodar również stworzył sobie okazje, ale nie zamienił ich na gola. Pamiętajmy, że koniec obozu to zawsze są sprawy przeciążeniowe. Wielu zawodników odczuwa już trudy zgrupowania, niektórzy nie mogli zagrać" - ocenił cytowany na stronie warszawskiego klubu trener Czesław Michniewicz.

Reklama

Dla podopiecznych Czesława Michniewicza to był trzeci i ostatni sparing podczas zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wcześniej pokonali miejscowy zespół z trzeciej ligi Liwa FC 8:0 oraz Dynamo Kijów 2:0 (2:0). W tych dwóch spotkaniach sześć bramek strzelił czeski napastnik Tomas Pekhart.

Inny z planowanym sparingów - z FC Emirates Club - został odwołany.

Przed wznowienie rozgrywek ekstraklasy Legia zagra jeszcze jeden sparing. 27 stycznia rywalem obrońców tytułu będzie pierwszoligowy Stomil Olsztyn.

Reklama

Po 14 kolejkach rozgrywek ekstraklasy Legia ma 29 punktów, o jeden więcej od wicelidera Rakowa Częstochowa oraz trzeciej Pogoni Szczecin. W pierwszym spotkaniu po zimowej przerwie mistrz Polski zmierzy się 31 stycznia na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała.