Jak poinformował białostocki klub, Nastic ma na koncie grę m.in. w belgijskim KRC Genk, z którym sięgnął po mistrzostwo kraju w sezonie 2018-2019. w reprezentacji Bośni i Hercegowiny zanotował dotąd pięć występów.

Reklama

Dużo słyszałem zarówno o samej polskiej lidze, jak i samym klubie. Wewnętrzne przeczucie podpowiada mi, że robię duży krok do przodu w mojej karierze" - powiedział defensor po podpisaniu kontraktu w Białymstoku. "O klubie mogę mówić w samych superlatywach. Kiedy zobaczyłem stadion, ośrodek treningowy, biura, wiedziałem, że chcę tutaj zostać. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, wrażenie jest pozytywne i już patrzę przed siebie, aby wywalczyć miejsce na boisku - powiedział Nastic, cytowany na stronie internetowej Jagiellonii.

Ocenił, że polska liga stoi na wyższym poziomie, niż białoruska, w której ostatnio występował. O przenosinach zadecydowały kwestie sportowe - dodał.

Bośniak ma zwiększyć rywalizację wśród bocznych obrońców Jagiellonii. Obecnie bowiem pierwszym wyborem sztabu szkoleniowego na lewej obronie jest młodzieżowiec Bartłomiej Wdowik.