Dziennik Gazeta Prawana logo

Na stadionie Legii dziennie będzie się szczepić kilka tysięcy osób

5 maja 2021, 21:31
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Stadion Legii Warszawa
<p>Stadion Legii Warszawa</p>/Shutterstock
Na trybunie zachodniej stadionu Legii Warszawa powstaje centralny punkt szczepień przeciwko Covid-19. Przy Łazienkowskiej 3 przyjąć będzie można nawet kilka tysięcy osób dziennie.

Otwarcie nastąpi już wkrótce. To kolejne wydarzenie w ramach akcji #GotowiDoPomocy.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło TVP Sport
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj