W drużynie prowadzonej przez Macieja Skorżę występuje już trzech Portugalczyków: Pedro Tiba, Joao Amaral oraz Joel Pereira.

Reklama

Rebocho to wychowanek Benfiki Lizbona, lecz nie zdołał przebić się do pierwszej drużyny. W sezonie 2013/2014 zagrał w finale Młodzieżowej Ligi Mistrzów, w decydującym spotkaniu lepsza od zespołu z Estadio da Luz okazała się jednak FC Barcelona, która wygrała 3:0. Po przejściu przez grupy juniorskie zaczął grać w rezerwach, gdzie występował m.in. u boku Victora Lindelofa, czyli obecnego zawodnika Manchesteru United. W szatni Benfiki spotkał się również z innymi znanymi piłkarzami takimi jak Goncalo Guedes, Renato Sanches czy Nelson Semedo - podaje strona klubowa Lecha.

W 2017 roku Rebocho przeniósł się z Moreirense FC do Guingamp, które było jego pierwszym zagranicznym zespołem. Rozegrał w tym klubie 87 meczów, w tym 57 w Ligue 1.

Potem był wypożyczony do Besiktasu Stambuł. W styczniu 2021 roku postanowił wrócić do ojczyzny. Jego nowym klubem zostało Pacos de Ferreira. Sezon zakończył z dwoma asystami i ponownie wrócił do Guingamp, z którego teraz trafił do Poznania.

Muzyka pasją Portugalczyka

Wielką pasją lewego obrońcy jest muzyka, którą zaczął interesować się w wieku 15 lat. - Hip-hop to ucieczka, lubię śpiewać, kiedy mam inspirację. Czuję, że to dobre, że od czasu do czasu odwracam w ten sposób uwagę od piłki nożnej - podaje strona Lecha