Tworek objął Wartę w czerwcu 2019 roku po Petrze Nemcu, gdy zespół występował jeszcze w pierwszej lidze. Już w pierwszym roku pracy szkoleniowiec wprowadził drużynę po barażach do ekstraklasy. W poprzednim sezonie "zieloni" byli rewelacją rozgrywek i zajęli piąte miejsce.
W obecnym sezonie warciarze zanotowali udany początek (pięć punktów w trzech meczach), ale potem spisywali się już bardzo słabo. Po serii 10 meczów bez zwycięstwa spadli na przedostatnie miejsce w tabeli, wyprzedzając tylko Górnika Łęczna. Poznański zespół od siedmiu kolejek nie strzelił też bramki.
W najbliższej kolejce w Gliwicach Wartę poprowadzi dotychczasowy drugi trener - Szała.
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.