26-letni Grzybek z Radomiakiem związał się kontraktem ważnym do 30 czerwca 2025 roku. Poprzednim jego klubem był Bruk-Bet Termalica Nieciecza, gdzie miał okazję pracować z obecnym trenerem Radomiaka - Mariuszem Lewandowskim. W minionym sezonie zagrał w 26 meczach i zdobył dwie bramki.

Reklama

Z kolei 19-letni Ojrzyński został wypożyczony na rok z FC Liverpool. Syn trenera Korony Kielce Leszka Ojrzyńskiego, poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu do walijskiego ekstraklasowego Caernarfon Town FC, w barwach którego wystąpił w 28 spotkaniach ligowych oraz trzech pucharowych, notując 9 czystych kont.

Wcześniej Radomiak zakontraktował sześciu nowych piłkarzy: pomocnika Roberto Alvesa ze szwajcarskiego FC Winterthur, obrońców Aleksandra Gajgiera z Polonii Warszawa i Dariusza Pawłowskiego z Górnika Zabrze, bramkarzy Michała Jarke z Delty Warszawa i Gabriela Kobylaka (ostatnio był wypożyczony z Legii Warszawa do Puszczy Niepołomice) oraz skrzydłowego Daniela Pika z Cracovii.

Radomiak, który poprzedni sezon zakończył na 7. miejscu, nowy zainauguruje 17 lipca meczem na własnym stadionie z beniaminkiem ekstraklasy - Miedzią Legnica.

Reklama