Feliks karierę piłkarską zaczynał w Cracovii, potem trenował w Akademii Piłkarskiej 21 Kraków, skąd w 2016 roku przeniósł się do juniorskiego zespołu FC Nantes. Po powrocie z Francji jeden sezon spędził w juniorach Wisły Kraków, a następnie związał się z Garbarnią, barwy której reprezentował przez trzy sezony. W minionych rozgrywkach drugiej ligi zdobył 9 bramek i jedną w Pucharze Polski. Ponadto zanotował 16 asyst.

Reklama

Feliks, choć nie był jeszcze formalnie zawodnikiem Radomiaka, zagrał w tej drużynie we wtorkowym sparingu z Koroną Kielce.

Wcześniej Radomiak zakontraktował ośmiu nowych piłkarzy: obrońców Aleksandra Gajgiera z Polonii Warszawa, Dariusza Pawłowskiego z Górnika Zabrze i Mateusza Grzybka z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, bramkarzy Michała Jarke z Delty Warszawa, Gabriela Kobylaka (ostatnio był wypożyczony z Legii Warszawa do Puszczy Niepołomice) i Jakuba Ojrzyńskiego (ostatnio wypożyczony do Caernarfon Town z FC Liverpool) oraz pomocników Roberto Alvesa ze szwajcarskiego FC Winterthur i Daniela Pika z Cracovii.

Radomiak, który poprzedni sezon zakończył na 7. miejscu, nowy zainauguruje 17 lipca meczem na własnym stadionie z beniaminkiem ekstraklasy - Miedzią Legnica.

Reklama