Bramki dla "Pasów" zdobyli Filip Balaj w 57. minucie i 10 minut później z rzutu karnego Sergiu Hanca.

Trener Jacek Zieliński skorzystał z 22 piłkarzy, wystawiając dwa różne składy na obydwie połowy. Dla Cracovii był to drugi sparing w tym okresie przygotowawczym. Przed tygodniem "Pasy" pokonały 3:2 beniaminka 1. ligi - Stal Rzeszów.

Krakowianie w austriackiej miejscowości Bad Zell będą przebywać do 3 lipca. 27 czerwca zagrają sparing z Olympiakosem Pireus, a 1 lipca - z Rapidem Bukareszt.

Ostatnim sprawdzianem formy przed rozpoczęciem sezonu będzie sparing z wicemistrzem Izraela Hapoelem Beer Szewa, który odbędzie się 8 lipca w Rącznej. W pierwszej kolejce ekstraklasy Cracovia zmierzy się 18 lipca na wyjeździe z Górnikiem Zabrze.