Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla legionistów, którzy po 19 minutach prowadzili już 2:0. Najpierw, w drugiej minucie do bramki trafił Josue, a później głową podwyższył Albańczyk Ernest Muci, wykorzystując dośrodkowanie nowego nabytku warszawskiego zespołu, słoweńskiego napastnika Blaza Kramera.

Mistrzowie Austrii rozstrzygnęli spotkanie na swoją korzyść w ciągu pięciu minut - w 59. i 62. min na listę strzelców wpisał się Benjamin Sesko, a w 64. rzut karny wykorzystał Junior Adami.

Nowy trener Legii Kosta Runjaic na początku i w czasie drugiej połowy dokonał 10 zmian. Całe spotkanie rozegrał tylko Artur Jędrzejczyk.

Legioniści będą przebywali w Hinzenbrunn do czwartku. Wcześniej w Austrii przegrali z rumuńskim zespołem Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0:1 (0:1). Przed wyjazdem na zgrupowanie, w pierwszym przed nowym sezonem sparingu, rozegranym 19 czerwca w Książenicach, pokonali Chojniczankę Chojnice 3:1. Na ławce trenerskiej stołecznego zespołu zadebiutował wtedy Runjaic.

Legia, która zakończyła poprzedni sezon ekstraklasy na 10. miejscu, rozpocznie kolejne rozgrywki 16 lipca wyjazdowym meczem z beniaminkiem Koroną Kielce.