Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Reprezentant Polski stanął na ślubnym kobiercu. ZDJĘCIA

16 czerwca 2013, 10:18
 Ślub Radosława Majewskiego
Ślub Radosława Majewskiego / Newspix / PIOTR KUCZA
Radosław Majewski miał być tajną bronią Waldemara Fornalika na pokonanie Ukrainy. Niestety jak wiemy nic z tego nie wyszło. Piłkarz reprezentacji Polski w zdecydowanie lepiej niż na Stadionie Narodowym zaprezentował się na ślubnym kobiercu.
Reklama
Reklama
Tematy:
piłka nożna Radosław Majewski ślub
Reklama

Komentarze(9)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Gratulacje - 100 lat .....
  2013-07-06 17:01:24
  SZCZESC WAM BOZE !
  0
 • pol anka
  2013-06-16 11:21:29
  reprezentant polski, współzdobywca mistrzowstawą świata, europy, zdobywca 86 bramek, mistrz olimpijski. Nie, to piłkarz a to przepraszam. To dzielny kontynuator dzielenia kasy przed meczem, walki do upadłego o miejsca na trybunach dla rodziny, szemranych ustwawek z Fryzjerem. Słowem piłka nożna to wielki sport, stworzony na potrzebny walki z komuna przez CIA
  0
 • fyt
  2013-06-16 19:47:07
  Ta Pani chyba nie jest za mądra.
  0
 • Genitaliusz
  2013-06-16 19:23:57
  Piłkarzyn
  0
 • gratulacje
  2013-06-16 20:22:32
  Dla młodej pary, wszystkiego najlepszego,szczęścia,spełnienia,potomstwa.
  0
 • jacek43
  2013-06-16 21:36:27
  BESTIA z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA Orędzie nr 351 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 19.02.2012, godz. 03.00 Moja droga, umiłowana córko, nie musicie obawiać się tych przekazów. Ponieważ dawane są one światu z powodu MIŁOŚCI, jaką mam dla całej ludzkości. Znajomość nadchodzących wydarzeń pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić Prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc w szerzeniu nawrócenia i pozwolą po raz kolejny potwierdzić Moim dzieciom Prawdę Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Moje Powtórne Przyjście odbędzie się w czasach waszego życia, dzieci. Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie korzystać z CUDÓW Mojego Chwalebnego Królowania na ziemi. Obejmuję pośród was, Moich WYBRANI dzieci, tych, którzy odwrócili się od mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego ukochanego Ojca, Najwyższego Boga. Moja Miłość obejmie tych, którzy Mną gardzą. Z czasem nawrócą się. Uznanie Moich przekazów dawanych tobie, Mojemu prorokowi CZASÓW OSTATECZNYCH, któremu dana jest odpowiedzialność otwarcia siedmiu pieczęci, nie wystarczy. To, co jest naprawdę ważne, to Zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na całym świecie. Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, aby zdominować swoje długo cierpiące niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA, zwana Babilonem w Księdze Objawienia. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny i jego sojusznika niedźwiedzia, ROSJĘ. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm i biada temu, kto będzie widziany, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymsko-Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać MSZE W TAJEMNICY. Dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie waszej przyszłości. Będę prowadził was w każdej chwili. Rozpocznijcie przygotowania teraz, ponieważ dany będzie czas, aby to zrobić. Ponownie mówię wam, modlitwa, i to wiele modlitw, osłabi moc bestii, NIEDŹWIEDZIA i CZERWONEGO SMOKA. Będą panować przez bardzo krótki czas. A po tym zostaną zniszczeni. Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus
  0
 • kiki
  2013-06-16 23:43:58
  A ile lat ma pan młody? Wygląda na licealistę...
  0
 • leoska
  2013-06-19 14:01:22
  Wszyskiego najlepszego ,miesiąc czerwiec jest szczęśliwym miesiącem
  dla nowego związku ,wiem cos na ten temat bo też swój zwiazek małżenski
  w tym miesiącu zawiązałam .Jeszcze raz wszystkiego naj...naj...naj...
  0
 • Adam
  2013-06-16 15:52:31
  Jakis strasznie maly ten R.Majewski,albo ta jego wybranka jest strasznie duza.Oczywiscie o gustach sie nie dyskutuje,ale jest dosc nie typowe w gdy mezczyzna w malzenstwie jest nizszy od zony.Bez wzgledu jednak na to,wszystkiego najlepszego dla nowozencow.
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama