Warszawa

Dublerzy nie zachwycili. Nawałka już wie, że bez Lewandowskiego ciężko o gole

13 listopada 2017, 22:45
PAP / Adam Warawa
Polska przegrała z Meksykiem 0:1 w towarzyskim meczu, który odbył się w Gdańsku. Bramkę dla gości zdobył w 13. minucie Raul Jimenez. Biało-czerwoni zagrali w bardzo eksperymentalnym składzie. Adam Nawałka już wie, ze dublerom sporo brakuje do podstawowych graczy naszej kadry, a bez Roberta Lewandowskiego ciężko o gole.

Powiązane

Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(10)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • kinplo
    2017-11-13 23:26:41
    nawałce DOPIERO NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA WYBIJĄ PIŁKĘ Z GŁOWY z kopczem lewandowskim czy bez kopacza lewandowskiego ...
    0
  • Babunia
    2017-11-14 08:53:07
    Wszyscy pilkarze piwinni dostawac zaplate za wygrany mecz, a za przegrany placic. My tez dostajemy pensje za zrobiona prace, a nie za to, czego nie zrobilismy! Moze wtedy mieliby motywacje , ale jak tej "roboty" nie znaja, no to niech se poszukaja innej!
    0
  • Babunia
    2017-11-14 07:32:14
    Och , ale oni wszyscy naiwn! Ja , starsza pani, wiedzialem juz zawsze i pisalam, ze druzyna Nawalki bez Lewandowskiego jest zerem! Ten test byl potrzebny, nagle ten caly sztab Polskiej Pilki Noznej przejrzal na oczy. Dlaczego nie wezma mnie za experta? Ja oceniam zawsze i wszystko trafnie!
    2
  • xcxxx
    2017-11-14 08:53:15
    Drużyna Meksyku w rezerwowym składzie pokazała nawałce jak gra się w piłkę nożną , usłużnym mediom i komentatorom ..
    2017-11-14 09:10:40
    W tym meczu, na tle Meksykanów został ukazany marazm polskiej piłki i myśli technicznej szkoleniowców i trenera. Najwyższy czas na zmiany. Czas bu decydenci od zarządzania i szkolenia podali się do dymisji i zostawili wolne miejsca innym.
    0
  • Zenon
    2017-11-14 07:43:44
    Przecież ruchandowski był na boisku i coś zrobił? ********** może na ms polaczki trafia na jakiś slabeuszy jak Szwedzi np. No inaczej szybko wrócimy.
    0
  • Sebastian
    2017-11-13 23:00:51
    66 minuta i zachowanie Jacha przy prowadzeniu i opanowaniu piłki.Za to taki zawodnik wywalony był kiedyś z podwórka z tzw. ligi podwórkowej . Podobno to tzw. "ZAWODOWI PIŁKARZE" ! , dlatego Nawałka nic ich nie nauczył i nie słuchają go bo grają jak "zawodowcy" na swoim poziomie.Bez Lewandowskiego nie ma skuteczności , nie ma reprezentacji.