Pierwszy mecz, jaki odbył się przed tygodniem we Wrocławiu, zakończył się zwycięstwem Śląska 1:0.

W 9. minucie gola dla Śląska uzyskał - po znakomitej akcji - Waldemar Sobota.

Przed upływem kwadransa gry w drugiej połowie był remis 1:1, a strzałem z bocznej linii pola karnego zaskoczył bramkarza wrocławian reprezentacyjny izraelski pomocnik, Lior Refaelov.

>>>Club Brugge - Śląsk Wrocław 3:3. Zobacz gole

Odpowiedź Śląska była niemal natychmiastowa - po szybkim kontrataku drugą bramkę dla wrocławian zdobył Marco Paixao, skutecznie wykorzystując podanie Sebastiana Mili.

W 76. minucie indywidualną piękną akcją popisał się Waldemar Sobota i efektownym strzałem zza pola karnego strzelił trzeciego gola dla Śląska.

Po kolejnych czterech minutach było 3:2 dla polskiego zespołu, po raz drugi dla gospodarzy trafił kostarykański obrońca Oscar Duarte.

Remis 3:3 dał gospodarzom Tom de Sutter celnie główkując w doliczonym czasie gry.

W piątek w szwajcarskim Nyonie odbędzie się losowanie par IV rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy - zwycięzcy rywalizacji na tym etapie zagwarantują sobie prawo gry w fazie grupowej obu europejskich pucharów.