Z każdej z ośmiu grup dwie czołowe drużyny awansują do 1/8 finału, a ekipy z trzecich miejsc trafią do 1/16 finału Ligi Konferencji.

Reklama
Wynik i program 3. kolejki i tabele piłkarskiej Ligi Europy:

grupa G

19 października, wtorek
Celtic Glasgow - Ferencvaros Budapeszt 2:0 (0:0)

21 października, czwartek
Betis Sewilla - Bayer Leverkusen (godz. 18.45)

M Z R P bramki pkt
1. Bayer Leverkusen 2 2 0 0 6-1 6
2. Betis Sewilla 2 2 0 0 7-4 6
3. Celtic Glasgow 3 1 0 2 5-8 3
4. Ferencvaros Budapeszt 3 0 0 3 2-7 0

21 października, czwartek:

grupa A
Sparta Praga - Olympique Lyon (21.00)
Rangers FC - Broendby Kopenhaga (21.00)

1. Olympique Lyon 2 2 0 0 5-0 6
2. Sparta Praga 2 1 1 0 1-0 4
3. Broendby Kopenhaga 2 0 1 1 0-3 1
4. Rangers FC 2 0 0 2 0-3 0

grupa B
PSV Eindhoven - AS Monaco (21.00)
Sturm Graz - Real Sociedad San Sebastian (21.00)

1. PSV Eindhoven 2 1 1 0 6-3 4
2. AS Monaco 2 1 1 0 2-1 4
3. Real Sociedad 2 0 2 0 3-3 2
4. Sturm Graz 2 0 0 2 1-5 0

grupa C

20 października, środa
Spartak Moskwa - Leicester City (16.30)

21 października, czwartek
SSC Napoli - Legia Warszawa (21.00)

1. Legia Warszawa 2 2 0 0 2-0 6
2. Spartak Moskwa 2 1 0 1 3-3 3
3. SSC Napoli 2 0 1 1 4-5 1
4. Leicester City 2 0 1 1 2-3 1

grupa D
Fenerbahce Stambuł - Royal Antwerpia (18.45)
Eintracht Frankfurt - Olympiakos Pireus (21.00)

1. Olympiakos Pireus 2 2 0 0 5-1 6
2. Eintracht Frankfurt 2 1 1 0 2-1 4
3. Fenerbahce Stambuł 2 0 1 1 1-4 1
4. Royal Antwerpia 2 0 0 2 1-3 0

grupa E
Lazio Rzym - Olympique Marsylia (18.45)
Lokomotiw Moskwa - Galatasaray Stambuł (21.00)

1. Galatasaray Stambuł 2 1 1 0 1-0 4
2. Lazio Rzym 2 1 0 1 2-1 3
3. Olympique Marsylia 2 0 2 0 1-1 2
4. Lokomotiw Moskwa 2 0 1 1 1-3 1

grupa F
Łudogorec Razgrad - SC Braga (18.45)
FC Midtjylland - Crvena Zvezda Belgrad (18.45)

1. Crvena Zvezda Belgrad 2 2 0 0 3-1 6
2. SC Braga 2 1 0 1 4-3 3
3. Łudogorec Razgrad 2 0 1 1 1-2 1
4. FC Midtjylland 2 0 1 1 2-4 1


grupa H
Rapid Wiedeń - Dinamo Zagrzeb (18.45)
West Ham United - KRC Genk (21.00)

1. West Ham United 2 2 0 0 4-0 6
2. Dinamo Zagrzeb 2 1 0 1 3-2 3
3. KRC Genk 2 1 0 1 1-3 3
4. Rapid Wiedeń 2 0 0 2 0-3 0