Liga Europy: Tak Legia przegrała z Lazio. Zobacz ZDJĘCIA

28 listopada 2013, 21:20
Legia Warszawa - Lazio Rzym
Legia Warszawa - Lazio Rzym / Newspix / RADOSLAW JOZWIAK CYFRASPORT
Legia Warszawa przegrała 0:2 (0:1) z Lazio Rzym w meczu grupy J Ligi Europy. Gole dla włoskiego zespołu strzelali Brayan Parea w 24. minucie i Felipe Anderson (57'). Zobacz ZDJĘCIA z meczu.

Tematy:
Legia Liga Europy Lazio legia warszawa Lazio Rzym mecz

Komentarze (17)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Janek
    2013-11-30 22:45
    Nowości w Betgun. Nie wiem czy widzieliście, ale na głównej stronie Betguna znajdują się nowości. Obecnie promowana jest możliwość anulowania zakładów (to się przydaje gdy przez pomyłkę postawiliśmy zły mecz), loterie gdzie można wygrać darmowe freebety oraz konkursy dla Miłośników Piłki Nożnej
    2013-11-29 07:14
    widać kopacze za mało zarabiają. dać in jeszcze więcej- może po 50 tys. miesięcznie? ta...
    0
    zgłoś
  • edek60
    2013-11-29 06:55
    Dobry tytuł-grali z dopingiem,zmienić doping i dawkę i po mamrocie na ryj.Może kiedyś ???
    0
    zgłoś
  • zgredek pierwszy
    2013-11-29 05:57
    Ktoś w tym towarzystwie musi robić za kaczy kuper do bicia; nieustająca gra w salonowca z polską reprezentacją w roli głównej. Kto u licha daje kasę na te nieszczęsne łomoty?
    2013-11-29 00:09
    lepiej wsioki z Koziej Wóllki grają po wypiciu skrzynki Jaboli niż te wyżelowane ćwoki z CWKS
    0
    zgłoś
  • dobra rada
    2013-11-28 23:23
    Wypalić futbolową zgniliznę czyli tzw profesjonalny polski futbol do kości.Zacząć szkolić dzieci.Nie pozwolić na kontakt z obecnymi zawodnikami , trenerami czy działaczmi.Za 10 lat będzie lepiej.
    0
    zgłoś
  • Klak
    2013-11-28 23:22
    Druzyna, ktora gromi w "ekstraklasie" (ta nazwa to kompletny surrealizm) nie potrafi strzelic gola w drugiej lidze europejskiej. w ciagu 20-tu lat PZPN doprowadzil polska pilke do dna.
    2013-11-28 21:54
    ladny stadion od bufetowtej w prezencie I zespol,ktory zbroil sie na lige mistrzow.