Spotkanie w Baku prowadził polski sędzia Bartosz Frankowski. Milik tydzień temu strzelił Karabachowi dwa gole, ale cały rewanż oglądał z ławki.
Oprócz OM awans wywalczyły: PSV Eindhoven, Leicester City, FK Bodoe/Glimt, Partizan Belgrad, Slavia Praga, Vitesse Arnhem i po rzutach karnych PAOK Saloniki.
W barażach brały udział zespoły, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach LK oraz te z trzecich pozycji w grupach Ligi Europy (wyższy szczebel europejskich pucharów). Zwycięzcy tych dwumeczów trafią w 1/8 finału na zespoły z pierwszych miejsc grup LK: AS Roma, AZ Alkmaar, Feyenoord Rotterdam, FC Kopenhaga, Rennes, FC Basel, LASK Linz oraz KAA Gent.
Losowanie par 1/8 finału LK odbędzie się w piątek w Nyonie - początek o godz. 13 (godzinę po losowaniu LE). Finał zostanie rozegrany 25 maja w Tiranie.
Michał Ignasiewicz, dziennikarz, redaktor Dziennik.pl. Warszawiak, po dwóch szkołach Mistrzostwa Sportowego. Siatkarzem nie został, bo zabrakło mu wzrostu, w piłce nożnej nie zrobił kariery, bo byli lepsi. Ale do trzech razy sztuka, więc spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Zaczynał gdy miał 20 lat w Super Expressie. Później był m.in. Przegląd Sportowy, Dziennik, Futbol News. Fan futbolu nie tylko tego na poziomie Ligi Mistrzów. Po pracy sam zasiada na ławce trenerskiej i prowadzi swoją piłkarską drużynę. Ukończył Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza i Akademię im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.