W pierwszym meczu Paryżanie wygrali 3:1 z legendarną Chelsea, ale stracili kontuzjowanego Ibrahimowicza, który nie mógł wystąpić na Stamford Bridge. Nieobecność Zlatana dała się odczuć.

Pierwsza połowa - Paris St. Germain schowane za podwójną gardą starało się utrzymywać The Blues w środkowej części boiska. Potem wspaniała parada Sirigu. Jednak zasłonięty przez obrońców Włoch był bezradny po strzale Schuerle, który wszedł za Hazarda. Do przerwy jeden zero.

Druga połowa. Gra zaczyna nabierać rumieńców. Poprzeczki, fantastyczne parady Sirigu i Cecha. Dwie minuty do końca. Ba kopie piłkę. Zsuwa mu się z czarnej piszczeli, trafia na stopę, pod poprzeczkę - nad rozpaczliwie wyciągniętym Sirigu. 2:0. Sędzia dolicza cztery minuty. Dwie wspaniałe obrony Cecha. Awans Chelsea. PSG ugotowane w kotle Stamford Bridge.

Losowanie par półfinałowych w piątek 11 kwietnia.