Dziennik Gazeta Prawana logo

Liga Mistrzów: Real gromi, hat-trick Ronaldo. WIDEO

15 września 2015, 22:39
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo/Newspix
Real Madryt wygrał z Szachtarem Donieck 4:0 (1:0) w meczu pierwszej kolejki grupy A piłkarskiej Ligi Mistrzów. Trzy gole strzelił Cristiano Ronaldo, w tym dwa z rzutów karnych.

W drugim meczu Paris Saint Germain pokonało Malmoe FF 2:0 (1:0). W składzie szwedzkiego zespołu zabrakło Pawła Cibickiego.

Wyniki meczów 1. kolejki grupy A:
>>>Paris Saint Germain - Malmoe FF 2:0 (1:0) - Di Maria (4), Cavani (61)
>>>Real Madryt - Szachtar Donieck 4:0 (1:0) - Benzema (30), Ronaldo 3 (55 - karny, 63 - karny), 81)

Następne mecze (środa 30 września, 20.45):
Malmoe - Real
Szachtar - PSG

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj