Obie bramki padły w pierwszej połowie, a na listę strzelców wpisali się Brazylijczyk Gilberto (9. minuta) oraz Goncalo Ramos (37.).

W innych wtorkowych meczach pogromca Lecha Poznań w pierwszej rundzie eliminacji Karabach Agdam zremisował u siebie bezbramkowo z Viktorią Pilzno, a Maccabi Hajfa wygrało w Izraelu z Crveną Zvezdą Belgrad 3:2.

We wtorek FC Kopenhaga, w której jednym z bramkarzy jest leczący obecnie kontuzję Kamil Grabara, pokonała u siebie Trabzonspor 2:1. Do niespodzianki doszło w Norwegii, gdzie piłkarze Bodoe/Glimt wygrali z Dinamo Zagrzeb 1:0. Z kolei Rangers FC na Ibrox Stadium w Glasgow zremisowali 2:2 z mistrzem Holandii PSV Eindhoven.

Rewanże czwartej rundy odbędą się w przyszłym tygodniu. Zwycięzcy dwumeczów awansują do fazy grupowej Champions League, przegrani zagrają w Lidze Europy.

Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów zaplanowano na 25 sierpnia.