Dudka wpisał się na listę strzelców w 87. minucie gry, ustalając rezultat spotkania. Na boisku pojawił się 12 minut wcześniej, zmieniając pochodzącego z Togo Prince'a Segbefię.

Auxerre przez większą część gry było wyrównanym rywalem dla głównego kandydata do mistrzostwa Francji. Gospodarze objęli prowadzenie w 52. minucie po trafieniu Christophe'a Jalleta, ale siedem minut później wyrównał Kenijczyk Dennis Oliech, który zdobył szóstego gola w sezonie.

W 76. minucie PSG objęło ponownie prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Jeremy Menez. Pięć minut później z rzutu karnego na 3:1 podwyższył Brazylijczyk Nene (7. bramka w bieżących rozgrywkach).

Auxerre z dorobkiem 15 punktów zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli, a PSG ma 33 i o trzy ustępuje jedynie Montpellier. Na trzeciej pozycji plasuje się z dorobkiem 31 pkt broniąca tytułu drużyna Ludovica Obraniaka i Ireneusza Jelenia - OSC Lille.