Borussia utrzymuje, że w tym oknie transferowym Lewandowski nie odejdzie z Dortmundu. Wydaje się, że jednak odpowiednia oferta za polskiego zawodnika zmieniałaby nastawienie właścicieli mistrza Bundesligi. A na takie pieniądze stać z pewnością Manchester United. Szczególnie, jeśli wzbogaci się sprzedając swoją gwiazdę Rooneya.

Reklama

Do tych wszystkich doniesień transferowych podchodzę spokojnie. Negocjacjami zajmuje się mój menedżer - mówi Lewandowski. Menedżer piłkarza Cezary Kucharski tłumaczy, że na razie będą rozmawiać z władzami Borussii Dortmund. 19 lipca mamy spotkanie i będziemy rozmawiać o przyszłości Roberta. Do tego czasu nie chcemy niczego rozstrzygać - informuje Kucharski. Napastnik chciałby ponoć trafić do Premier League, a pomóc mu w tym mogą pieniądze od szejków, właścicieli PSG.

Paris Saint-Germain ma ambicje, aby w przyszłym sezonie zawojować piłkarski świat. Stąd chce wzmacniać zespół największymi piłkarskimi gwiazdami. Jedną z nich ma być Rooney Wicemistrzowie Francji chcą przekonać Anglika do przenosin do swojego klubu ogromnymi zarobkami. Całkowita kwota transferu, zawierająca również płace piłkarza ma wynieść 120 milionów funtów! Jeżeli właściciele klubu, Katarski Fundusz Inwestycyjny (QIA) przekonają ogromnymi pieniędzmi Manchester, jak i samego zawodnika, Anglicy będą szukali następcy Rooneya. Wiadomo, że Lewandowski znajduje czołowe miejsce na liście do jego zastąpienia.

>>>Czytaj także: Urban w Legii postawi na młodych