Brytyjskie media spekulują, że następcą Hughesa zostanie Harry Redknapp. Tymczasem w wyjazdowej konfrontacji przeciwko "Czerwonym Diabłom" zespół mają poprowadzić dotychczasowi asystenci i rodacy: Mark Bowen i mający polskie korzenie Andrzej Edward "Eddie" Niedzwiecki (bronił w dwóch meczach walijskiej kadry).

Reklama

Stołeczna drużyna QPR fatalnie spisuje się w ekstraklasie. Nie wygrała żadnego z 12 spotkań i zgromadziła zaledwie cztery punkty. Z kolei Manchester United jest wiceliderem, ze stratą "oczka" do broniącego tytułu lokalnego przeciwnika - City.

W latach 1988-95 był podopiecznym Alexa Fergusona w Manchesterze Utd. Niewiele brakowało aby spotkali się tam już wcześniej. Hughes po raz pierwszy odchodził z tego klubu latem 1986 roku (przeniósł się do Barcelony), a kilka miesięcy później zatrudniono szkockiego szkoleniowca; niedawno świętował 26 lat pracy na Old Trafford. Wspólnie sięgnęli m.in. po dwa zwycięstwa w lidze (1993, 1994), triumf w Pucharze Zdobywców Pucharów i Superpucharze UEFA (obydwa w 1991).

Wcześniej Hughes był selekcjonerem reprezentacji Walii oraz prowadził Blackburn Rovers, Manchester City i Fulham