Dziennik Gazeta Prawana logo

Liga turecka: Trener Galatasaray zawieszony na dziewięć meczów

12 kwietnia 2013, 08:35
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Fatih Terim
Fatih Terim/Newspix
Fatih Terim, trener klubu Galatasaray Stambuł został zawieszony przez turecką federację piłkarską (TFF) na dziewięć najbliższych meczów.

Karę nałożono po tym, jak Terim w nieparlamentarnych słowach skomentował pracę sędziego podczas ligowego meczu "Galaty" z zespołem Mersin Idmanyurdu, wygranym przez stambulczyków 3:1.

Komisja dyscyplinarna TFF w uzasadnieniu dotkliwej kary dla Fatiha Terima oświadcza, że zachowanie trenera było "pogwałceniem norm sportowych". Szkoleniowiec podczas meczu wbiegł na boisko, zwymyślał sędziego i ze złością rzucił piłką w ziemię.

Kary zawieszenia na dwa mecze otrzymali również dwaj asystenci Fatiha Terima.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj