Następna kolejka rozegrana zostanie dopiero za dwa tygodnie, ponieważ w przyszłym reprezentację Włoch czekają dwa mecze towarzyskie: 15. z Niemcami i 18 z Nigerią.

Reklama

>>>Juventus - Napoli 3:0. Zobacz gole

Zamykający kolejkę mecz Juventus-Napoli w niedzielę wieczorem w Turynie miał przynieść odpowiedź na pytanie, który z tych klubów będzie rywalem Romy w walce o mistrzowski tytuł. Spotkanie wygrali gospodarze trzy do zera. A ponieważ Romie częściowo powinęła się noga w tej kolejce, bo zremisowała jedynie w niedziele z debiutantem ekstraklasy Sassuolo jeden do jednego, obrońców mistrzowskiego tytułu dzieli od niej zaledwie jeden punkt.

>>>Fiorentina - Sampdoria 2:1. obacz gole

Napoli zajmuje trzecią pozycję, a czwarty jest Inter, który w sobotę już wygrał dwa do zera z Livorno. Na piątym miejscu znalazła się Fiorentina po zwycięstwie dwa do jednego nad Sampdorią, a szósta jest Hellas Werona, która uległa Genui zero do dwóch. Uwaga kibiców przeniesie się w najbliższych dniach na reprezentacje. W piątek 15 zmierzy się ona w Mediolanie z Niemcami, a trzy dni później - w Londynie - spotka się z Nigerią.